Şubelerimiz
Dry Clean Express
Boya Lekesi Nasıl Çıkar?
Boya Lekesi Nasıl Çıkar
Boya Lekesi Nasıl Çıkar?

Evimizde, İşyerlerimizde yapmış olduğumuz mimari düzeltmelerde en önemli başlangıç noktası duvarların boyası ilk sırada yerini almaktadır. Artık üretilen tüm malzemelerin üzerinde boya ismi ile renklendirmek suretiyle ürünlerin işlemleri devam etmektedir. Renkler insanlar arasında beğeni yönünden değişmekte olduğu için her ürünün renkli renkli çeşitleri mevcuttur. Bu sebeple kendimiz dahi bir ürünün rengini beğenilmediği zaman başka bir renk ile boyamak yolu ile istekler yerine getirebilmektedir. Boya ile temas hiç göze hoş gelmeyen hatta bazen iğrenç görüntüler oluşturmaktadır.

 

Boya lekelerinin çıkarılmasında en etkili yöntem boya inceltici olarak kullanılan tiner isimli maddedir. Tiner ile boya lekesinin çıkarılması yaş iken en etkili ve en başarılı yöntemlerden birisidir. Boya lekesinin kuruması halinde ise yapılacak tek işlem lekenin olduğu bölgeyi kazımak suretiyle kurtulmaktır. Bu gibi durumlarda tinerin bazı sağlık sorunları açabileceği unutulmamalıdır. Vücudumuz üzerimizde yara yada derimizde bulunan herhangi bir çatlak üzerine dökülmemesine dikkat edilmelidir. Bu durum kumaşlara işlemesi durumunda ilk yapılacak en kolay yöntem hiçbir işlem yapmadan en yakın kuru temizlemeye giderek profesyonel yardım almanız olacaktır.

 

BOYA LEKESİ DRY CLEAN EXPRESS İLE ARTIK ÇOK KOLAY

 

 DRY CLEAN EXPRESS kuru temizleme alanında üstün başarılar elde etmiş, bu platformda hizmetlerini her gün daha da arttırarak endüstriyel ve kimyasal boya lekelerini çıkarmakta uzmanlaşmış bir kuruluş haline gelmiştir. Uzman ve eğitimli kadroları ile kimyasal leke çıkarma tekniklerini birleştirerek bu alanda hizmetleri ile hem zamandan hem de paranızdan kazanç sağlaması konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadırlar.

24
Mayıs
ETİKETLER