Şubelerimiz
Dry Clean Express
Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?
Kalem Lekesi Nasıl Çıkar
Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Kalem yazı, resim vb. gibi şeyleri yapmakta kullanılan bir yazı aracıdır. Kalem çeşitleri Kurşun kalem, Tükenmez kalem, Dolma kalem gibi daha bir çok çeşide ayrılmaktadır. Yazı yada resim yaparken oluşan kalem lekeleri kalemin icadından bu yana devam etmektedir.

 

Kalem lekesi çıkarılmadan önce yapılması gereken ilk işlem lekenin türünü çözümlemektir. Kalem lekesi tükenmez kalem ise farklı, mürekkep ile yapılan bir kalem lekesi ise farklı yollar ile çıkarma işlemi yapılabilmektedir. Kalem lekesinin çıkarılması esnasında lekenin mürekkep, karbon, kurşun gibi hangi madde olduğu bilindikten sonra bu yönde bir temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Bu konuda yapacağınız yanlış işlem temizlemeye çalışmış olduğunuz giysi yada eşyalarınızı kullanılmaz hale getirecektir. Aynı zamanda kalem lekesinin halen yerinde olduğu ve çıkmayarak boşa zaman harcadığınızı anlamanıza neden olacaktır.

 

Ayrıca Dolma Kalemi Lekesi Nasıl çıkar makalemizde leke çıkarma yöntemleri anlatılmıştır.

 

DRY CLEAN EXPRESS UZMAN BİR GÖRÜŞ

 

DRY CLEAN EXPRESS isimli firma kuru temizle işlemlerinde ilk öncelikle lekelerin analizi yapılarak en güvenilir ve en zararsız yöntemler ile giysi ve eşyalarınızı temizleyerek hizmet vermektedir. Bu kuruluş kendi alanında üstün başarı hizmetleri alarak kendi vizyon ve misyonunu genişletmiş, deneyimli ve eğitimli personeli ile birlikte günden güne büyüyerek hizmetin bu konudaki öncüsü olarak ilk sıralarda yerini almıştır. DRY CLEAN EXPRESS müşterilerin sorunlarına en hızlı ve en akılcı yöntemler ile gidererek, onların güveni ve memnuniyet sayesinde bu alanda hizmetlerini her gün daha da büyüterek devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dolma Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? başlıklı makalemizde giysideki dolma kalem lekesi nasıl çıkar, halıdaki dolma kalem lekesi nasıl çıkar ve kumaştan dolma kalem lekesi nasıl çıkar hakkında bilgiler verilmektedir.

24
Mayıs
ETİKETLER